دقیقأ ۵ سال پیش بود که تو تمرین و زیر دستگاه پرس پا کمرم آسیب دید. براى منى که عاشق تمرین و بدنسازى بودم، این بدترین اتفاق ممکن بود ، اینکه به خاطر درد بهم گفته میشد که باید چندماه استراحت کنم و نباید تمرین کنم.

همه چیز خیلى بد به نظر میرسید، تا اینکه خیلى اتفاقى تو اینترنت تمریناتى پیدا کردم که مخصوص کمردرد و آسیب کمر بود. شروع به انجام این تمرینات کردم و در عین ناباورى شاهد بهبود کمردردم بودم؛ خیلى برام جذاب بود که با ورزش تونستم درد کمرم رو بهتر کنم و این یعنى میتونستم به ورزشم ادامه بدم …

اما چیزى فراتر از این تو ذهنم سوال شد، که چرا کسى این مطالب رو نمیدونست؟ چرا کسى به من این تمرینات رو نگفت؟ اصلأ چرا این تمرینات باعث شد درد من آروم بشه؟ همه اینها انگیزه شد تا برم دنبال اطلاعات و علم پشت سر تمام اون حرکات.

شروع به خوندن بزرگترین منابع ورزشى روز دنیا از سازمان هاى معتبر مربیگرى آمریکا مثل ACE و ISSA کردم. همزمان از بزرگترین مربیان ورزشى دنیا هم یاد میگرفتم و همه اون مطالب و اطلاعات رو روى خودم امتحان میکردم. همون دوران به پیشنهاد مدیر باشگاه، بعنوان مربى مشغول به کار شدم و این یعنى فرصت امتحان کردن تمام اون اطلاعات بر روى شاگردانم هم داشتم.

بعد از چند سال آزمون و خطا و تجربه کار با شاگردان مختلف با انواع دردها و آسیب ها، الان به جایى رسیدم که تقریبأ میتونم چشم بسته تمام افرادى که مثل من تو بدنسازى آسیب دیدن رو کمک کنم. از طرفى این اشتیاق به یادگیرىِ بیشتر و افزایش اطلاعاتم باعث شد تا کلى در مورد تمرینات با وزن بدن تحقیق کنم و تمرینات بزرگترین مربیان ورزشى دنیا رو تهیه و امتحان کردم و الان به جرأت میتونم بگم یک پکیج بى نظیر از تمرینات با وزن بدن براى اولین بار در ایران تهیه و طراحى کردم .

اطلاعاتى که الان دارم و توى پکیج ها ارائه میکنم، به جرأت میتونم بگم کمتر کسى تو ایران داره، چون همه این مطالب رو از معتبرترین منابع مربیگرى آمریکا و بعد از مدت زمان زیادى آزمون و خطا روى خودم، بدست آوردم و طراحى کردم که در جوابدهى و کابردشون هیچ شکى ندارم. از الان به بعد یک هدف بزرگ دارم، اینکه با پکیج ها و اطلاعات تمرینى و ورزشیم بتونم کمکتون کنم تا از ورزش، آمادگى بدنتون و تمرینات بدنسازى لذت بیشترى ببرید.

از اینکه بتونم باعث این حس خوب تو ورزشتون بشم و بتونم کمکتون کنم تا ورزش و بدنسازى براتون جذاب تر بشه حس بى نظیرى میگیرم. پکیج تمرین با وزن بدن و پکیج رفع آسیب هاى بدنسازى، اطلاعات و تمرینات بى نظیرى داره که شک ندارم خیلى بهتون کمک میکنه .